• Naše realizace

    Naše realizace

Malé vodní elektrárny

Význam malých vodních elektráren celosvětově roste. Přinášíme energetické řešení pro menší vodní toky, malé spády a průtoky. Realizujeme dodávky na klíč i do hůře dostupných oblastí s využitím našich nejmodernějších technologií, bez vlivu na ekosystém toků.

Tahtakopru

Ekologie na prvním místě

  • Water-2-Wire dodávka VE Tahtakörpü splňující nejvyšší ekologické standardy a projektována pro zužitkování a dodávku pitné vody pro město Baku v Ázerbájdžánu.
Kavsak Bendi

Vertikální Francis

  • Kompletní dodávka elektro-mechanického zařízení s jednou vertikální Francisovou turbínou o výkonu 5,6 MW včetně BOP byla uvedeno do provozu v roce 2014. Water-to-Wire dodávka ekologické VE umístěná na přehradě Kavsak Bendi na řece Seyhan v Turecku.
Cabulig

Tropical experience

  • Kompletní dodávka elektro-mechanického zařízení s dvěma horizontálními Francisovými turbínami o celkovém výkonu 9,4 MW včetně BOP a hydro-mechanických zařízeních na vtoku. Water-to-Wire dodávka derivační VE umístěným na řece Cabulig na Filipínách oblast Claveria.
Kandil

Water-to-Wire

  • Kompletní dodávka ekologické VE umístěná na přehradě Kandil na řece Ceyhan v Turecku. Kompletní dodávka elektro-mechanického zařízení s jednou horizontální Francisovou turbínou o výkonu 4,8 MW včetně BOP.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt